Sadelstolpe kolfiber 25.1 mm Asiacom
150:- Säljes: Vevparti FSA Vero fyrkant [projekt av olika anledningar]
- Fyrkants-axel
- 175mm vevar
- Kompakt 50/34
- Gott skick, använt men inte farligt slitet. Klingor ser fräscha ut. Säljes lite halvskitigt.
Så varför bytte jag ett fräscht och väl fungerande vevparti? Jo, jag behövde byta pedaler… Och de satt sat-n. Så det ingår ett par Shimano-pedaler i köpet. Vill du köra Shimano så har du dragit vinstlotten! Annars köper du ett projekt. :-) Ingår också original vevlager BSA, kändes bra på cykeln men rätt grusigt nu. Går kanske renovera, annars köp ett likadant.
Betala för vevpartiet, få obligatoriska pedaler och vevlager på köpet! Frakt tillkommer, har inte kollat hur mycket (kan ej bli ett platt paket tyvärr). Skickas i nästa vecka tidigast. Skulle någon svänga förbi och hämta det ur min näve har den förtur över helgen.
Fakta
Pris: 100 KrLän: Östergötland
Plats: Mjölby
Publicerad: 3 dagar sedan
Kontakta annonsör
För att kontakta annonsören behöver du logga in.Är du inte medlem ännu? Skapa ett konto på några sekunder och kom igång direkt.
Lägg upp din annons snabbt och gratis på Happyride.se.
Relaterade annonser
-
-
Elite Crono CX Carbon Tempoflaska inkl Flaskställ 500ml300:- -
KCNC SC Wing styrstam 50mm500:- -
Profile klämma på areobarer160:- -
SKF 6805 & 6806 kullager (2RZ Low-Friction)250:- -
Veloman Styrstam 110mm Bianchi400:- -
PRO styrlager PRHS0036200:- -
Compagnolo Chorus Carbon framdrev700:- -
Royce UK framklinga 44t750:- -
Apex dub wide 175mm 40t700:- -
Vevlager SHIMANO BB-MT800-PA200:- -
Canyon framväxelfäste GP7034-01 / E190-14 för Endurance50:-