Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Jag tänkte köpa storpack med skumringar till Sid men blir lite förvirrad av alternativen som finns. Det finns både 35x4mm och 35x6mm, någon som har koll vad min 35mm Sid från 2021 ska ha?
Dom är säker riktiga, med skaplig rabatt.
https://www.uret.se/audemars-piguet-royal-oak-c-4_138.html?srsltid=AfmBOorDC1p99rk7fk2CIFkRrm5N0zjsHMyWT65jexwJmLmABpFZf83r
Jag, mina syskon och farsan var iväg på något liknande när farsan fyllde 60 för några år sedan. Då var det med 7 bilar och ett dragstrip på ett flygfält.
Samtliga var helt lyriska efteråt, även min syster som annars är helt ointresserad i bilar. Vi snackar ofta om att göra om upplevelsen.
Den gamla klassiska "värma-skruvmejseln-till-2000°C-och-smält-ett-spår-i-bulten-tricket" har man ju kört några gånger. Bäst att plocka fram volfram eller tungsten-mejseln då.