Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Är ändå lite inne på den där Planet X London Road då den ser väldigt intressant ut och verkar inte helt lätt att hitta något annat. Du som säger den är för liten, baserar du det på egen erfarenhet? Tycker måtten på deras hemsida ser ut som normalstorlekar.
Stumpy skrev:
-------------------------------------------------------
> En Planet X London Road med SRAM Rival 22 för
> £799.99. Finns i storlek XL.
>
>
Ser trevlig ut, men oj vad många val man ska göra, känner mig inte kvalificerad :)
Det verkar luta åt CX/gravelbike efter alla rekommendationer. Finns det några specifika cyklar/märken i min prisklass ni skulle rekommendera? Någon sa Merida CX 500
Egentligen borde jag året-runt-pendla, men känner jag mig själv rätt kommer jag bli sugen på att ta bussen när det blir kallt, fast med rätt cykel så vem vet :)
Har hört mycket om CX, det är alltså ingen större hastighetsskillnad att tala om på min nivå?
Hej,
Jag är hopplöst ny på det här med cykel, min erfarenhet är väl i princip att cykla till skolan när jag var 10 år.
Nu förfaller det sig dock så att jag har köpt hus som ligger ca 15km från min arbetsplats, dvs perfekt pendlingsavstånd med cykel.
Jag köpte en "city bike" då säljaren sa att...