Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Jag tror nog jag ska köra på en ibis och komplettera i framtiden med delar, efter behov.
Det är tufft att välja cykel, få en bra för ens åkning och samtidigt inom rimliga gränser för budgeten.
Tack för alla som har svarat, det har hjälpt mycket.
Är det någon som har cyklat med en Ibis Hd3...
Supporten är jätte viktigt!
Ellsworth verkar vara en jätte bra cykel.
När vi pratar om Ibis HD3 mojo, är det blended versionen?
Nu när några har pratat om Canyon så har jag blivit lite förälskad i Spectral CF 9.0 SL.
Det är väldig bra saker jag får veta av Er, det är mycket att välja mellan...
I nulägget så kör jag en hardtail från Specialized och är inte så nöjd med den.
Har cyklat i ca 3 år med den.
Jag vet att 45000kr är väldig mycket pengar, men vill inte köpa någonting som kostar 30000kr och ångra köpet.
Jo såklart ska man köpa det man vill köpa, tack för svar allihopa
Tack för svar, det du har skrivit är jätte bra.
Skogarna I Stockholm är inte så vilda som jag skulle önska mig när det gäller mountainbike.
Alla har väldig dyra cyklar, jag vill kunna resa i Europa och åka mountainbike uppe på bergen(medium trails, om jag kan säga så).
Vad tycker du Canyon...
Hej, tack för svar.
Jag har försökt att se över på vad för betyg delarna har fått på evil, ibis, santa på olika sidor.
Är rätt så ny inom mountainbike och behöver Er hjälp.
Evil verkar vara mycket bättre än Ibis :/
Ahhhhh man blir så trött på att veta om man ger lite mer så får man den, sen fortsätter man så och helt plötsligt är man off budgeten.. Nu blev jag ledsen :( vill ha cookies
En chef har alltid en chef, se till att du dokumenterar det här skriftligt på någon sätt, typ av mejl.
Ta upp det med hans/hennes chef.
Det är tråkigt att personer inte engagerar sig.
Men först så tycker jag att ni kallar in chefen på möte allihopa och frågar chefen hur han/hon mår...
Hej,
Jag behöver lite råd och hjälp när det gäller köp av mountainbike.
Är rätt sugen på en IBIS mojo HD3(blended version), tyvärr så går den på ca 46 000kr, samtidigt så tittar jag lite på en Santa Cruz Bronson C R-AM eller S-AM, just den modellen som jag tittar på går på
ca 43 000kr.
Är...