Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Ja, något annat än GP4000 kan det inte bli med tanke på hur många som rekommenderat dom. Men fattar inte riktigt varför 28mm rullar bättre? Borde inte smalare rulla snabbare och bättre? Tackelitack
Tack för info!
Kan du/någon annan förklara vad jag ska köpa för däck för att köra med lämpliga slicks. (Ledsen för noob frågor) vilka siffror ska man gå på? 34 är väl bredd. Är de andra siffrorna slangen?
Inte slut än. Ca 6km kvar. Men med den här utsikten gör det inget. Första dagen med nya hojen och den känns toppen. 4.8mil tur och retur går som en dans.
Nu kom den!
Var nere hos "LBS" och inhandlade pedaler/skor och lite bakljus. Sjukt nöjd och den är mycket snabbare än vad kunde föreställa mig. Trodde den skulle vara stötig men sväljer alla ojämnheter föredömligt! Sjukt nöjd.
Ha! Vi får se! Har skärmar i dagsläget men tänkte faktiskt inte på det när jag slog till. Dock så byter jag alltid om och duschar när jag kommer till jobbet så jag tror det är lugnt. Men tack för tipset!
Shit! Nu smällde det till i tråden! Massor med bra tips! Slog till idag och får den förhoppningsvis på fredag!
Nu ska jag hitta följande:
-Pedaler
-Skor
-Lysen
-dator
Vinterdäck lär man få slå till på snart, så tack för tipset att köpa från Tyskland. Tänkte först att det skulle vara smidigt...