Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Nej, men tyckte det var intressant i teorin. Nu har vi nästan aldrig nåt avbrott så tveksam till att ha en månadskostnad för wan backup. Osäker om nåt annat än DNS gått gått ner mer än 1g på 10 år
Det kommer i så fall efter att bygga om LAN och byta kameror som Marr redan gjort.
På tal om det...
Det är väl ett modem för failover? Failover hanteras rimligen av router.
Oklart för mig vad fördelem blir jämfört med en vanlig 5g router på 2nd WAN (för vanliga usb moden verkar knappr finnas längre)
....Ok, nu tänkte jag att man kan ta med vanligt på tex semester men vill man ha permanent...
Nya ägarna har nåt keep riding program. Jag har inte hittat mycket om det bara men börja där.
Annars blir det snabbt dyrt ja. Jag köper nog inte fler cyklar utan UDH öra. Har dock ett extra till min mega.
Nej, det är det jag menar. 10 är orimligt. Sen är man rätt begränsad till de som kan komma o hämta också
Edit. Jag tror/trodde jag betalade 10 ny.... försöker nog fortsätta tror jag inte betalade mer
Med risk för att gå OT, tror ni det finns någon chans att bli av med en concept 2 roddmaskin utan att ta en enorm förlust.
För att gå ontopic, ja jag kan gärna byta den...
Ja, jag har kollat runt lite men ser bara annonser för 10+ som givetvis är osålda.
(jag behöver plats så vill gå från 2...
Oftast. Där eller observatoriet. Nu försöker vi få till lite kondition så kör mest häckberga då björnstorp har lite för mycket avverkning.
Tar ca 1:30 nu (utan risen). Borde väl ta 1:20 max
Cyklar i genarp med barn. Stora barn men oavsett är det bra om tempot är likartart. Ryckigt nog nu med två barn som cyklar helt olika
Edit. Inte att vi är snabba alltså. Tvärtom