Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
mathtiiaas
Kommer från en period av BMX och skogen och bromsa med fötterna och innan det allmänt bara skumma byggen och ihop plock och som liten bott på cykeln och ständigt känt att det är det ultimata transportmedelet.
Nu ere en 20 tum vik pryl och ta med på pendeln och fara i skogen året om med ryggan trampa till man blir som gele.
Kör 5.5 bar i släta större 20 däck och siktar på rötterna och studsar på dem i nedförsbacken och ibland far åt helvete men oftast hamnar rätt. Flög från rampen 1999 på axeln så den är som brork knaster. Bak broms viejern paja. Så fick tänka om lite med off road istället
Födelsedag
Augusti 15
Plats
Tumba
My bike
20 tum vikbar aluminium Biltema 2017
Troféer
2
Laddat upp profilbild
När du laddat upp en egen profilbild.
5
Första inlägget
Skriv ett inlägg någonstans på forumet för att få denna.