Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Har just införskaffat mig en 840, och kan inte ändra i fälten på sidan med träningspass! Är två tomma fält längst ner och den över är det stegdistans i, vilket jag inte vill se. Kan inte ändra varken i connekt eller i datorn. Nån som har samma dilemma?
Finns det nån som kan säga om det funkar med ett Polar H10 pulsband så man kan få pulsen i både Garmin 520 och Monark 828 displayen samtidigt? Eller kan man lösa det med annat band?
Har precis köpt en Bianchi XR4 med skivbromsar. Underbar hoj men verkar som om hydralslangarna ligger och skramlar lite i ramen på skrovlig asfalt, vilket stör mig lite. Har någon samma problem och tips på vad man kan göra åt det så det blir tyst?