Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Ja jag förstår, lite det jag vill på sikt också. sjukt coola saker som går att göra ju :)
Verkar inte finnss någon begagnad alls? Är de pga alla är så nöjd? 🤷🏼♂️
Ja jag tror också jag skulle gilla den.... men den känns så dyr bara, eller... Mycket pengar för den lilla procent av kapaciteten av Homey pro jag kommer använda :D
Tjena!!
Är på G att flytta in i nytt hus och vill sätta upp lite "smart hem" :)
Har köpt på mig lite Aqara sensorer som mäter luft/fukt och även stänga/öppna dörrar sensoner.
Har även köpt några sensoner som mäter vattenläckor, med Zigbee.
Har sen förut Philips HUE samt Google Assistent.
I...
jag har 3 st kvar, dock fick jag inte dem täta vid tubelessanvändning, kanske måste pröva igen då dem bara blir liggande på hyllan annars.. Kanske hade fel gucka..
Hej på er!
är det någon som har ett löst drev från en SRAM/Shimano 12sp kasett? Med HG-Body. Gärna 17t, tänkte pröva 3d-printa en zwift cog och behöver ett drev :)
Hojta till så kan vi säkert lösa nåt att byta med, ska kunna skickas då jag bor i Umeå.