Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Mina händer är lite chubbiga och det kan vara svårt att avgöra vilka handskar är rätt i mått . Antar att jag får åka till nån cykel affär här i Linköping för att testa handskarna på plats .
Har nyligen köpt en GT Sanction 2.0 08 , är alltså ny i MTB världen . Letar efter utrustning nu men har lite svårt med att hitta rätt fingerhandskar till sommaren som kommer nu . Någon som har tips på bra handskar ?
Letar efter en GT Fury Alloy 2.0 -13 . Hittade en hemsida som säljer cykeln till ett bra pris ! Men hur pålitlig är denna hemsida ? Jag hittar ingen review om deras hemsida eller någon typ av info! Tydligen så har dom affär i Indoniesen enligt hemsidan . 1
Jag skulle vilja höra era åsikter ifall...