Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Jag har fått lös pengar till en ny Fs så om någon har en kod på 20% till pm mig.. Kan swisha en platta öl eller något för besväret om jag använder den ??
Tack för input :)
Då får Ht:n vara kvar..
Men det kanske är smartast att köpa 140mm om 160mm blir tråkigt i mitt närområde som ja kommer cykla mesta i :)
Hallå !
Är riktigt sugen på Slide Carbon 140 27,5 8.0 eller Slide Carbon 160 27,5 nu när BD har rea på dessa 2 cyklar och finns i min storlek.
Ni som äger någon av dessa 2 är ni nöjda med dem?
Är 160 slaglängd för mycket om man ska köra cykelvasan och pendla 2.5mil till jobbet? Övrigt...
Hallå har precis skaffat en fatbike och det är sjukt skoj att cykla med den :)
Det blev en CUBE NUTRAIL 2017.
Tog premiärturen i storhogna/vemdalsskalet i helgen och man kunde ta sig sig fram där HT:en inte skulle klarat sig så bra förut, med mina skills i allafall :)
Jag har enspecialized crave 29 som jag skulle vilja ha en komplett extra uppsägning fälgar.
Jag tänkte ha mer landsväg däck på dem och grövre på original fälgarna..
Men klarar man sig på 5000kr tror ni?
Vad behöver man köpa utöver Fälgarn.. Drev, broms skivan? Har ni något förslag på...