Allebike Sadelstolpe Setback
350:- Säljes: Vevparti FSA Vero fyrkant [projekt av olika anledningar]
- Fyrkants-axel
- 175mm vevar
- Kompakt 50/34
- Gott skick, använt men inte farligt slitet. Klingor ser fräscha ut. Säljes lite halvskitigt.
Så varför bytte jag ett fräscht och väl fungerande vevparti? Jo, jag behövde byta pedaler… Och de satt sat-n. Så det ingår ett par Shimano-pedaler i köpet. Vill du köra Shimano så har du dragit vinstlotten! Annars köper du ett projekt. :-) Ingår också original vevlager BSA, kändes bra på cykeln men rätt grusigt nu. Går kanske renovera, annars köp ett likadant.
Betala för vevpartiet, få obligatoriska pedaler och vevlager på köpet! Frakt tillkommer, har inte kollat hur mycket (kan ej bli ett platt paket tyvärr). Skickas i nästa vecka tidigast. Skulle någon svänga förbi och hämta det ur min näve har den förtur över helgen.
Fakta
Pris: 100 KrLän/Land: Östergötland
Plats: Mjölby
Publicerad: 1 månad sedan
Kontakta annonsör
För att kontakta annonsören behöver du logga in.Är du inte medlem ännu? Skapa ett konto på några sekunder och kom igång direkt.
Lägg upp din annons snabbt och gratis på Happyride.se.
Relaterade annonser
-
-
Fizik Arione, 125mm250:- -
Ny DT Swiss Ratchet EXP Micro Spline Body449:- -
Sram Eagle GX-kassett 10-52500:- -
Retro Vevparti Alivo fc-m 330200:- -
Tubeless kit250:- -
Nytt NX 12 delat växelreglage150:- -
Sram t type 34t400:- -
SRAM Eagle 90 växelreglage / trigger320:- -
Nya pedaler Exustar EPS-SL500:- -
Styrlager specialized enduro 2020- nytt300:- -
SRAM X4 växelreglage (höger, 8spd)130:-