Ashima bronsskivor 160mm
150:- Säljes: Vevparti FSA Vero fyrkant [projekt av olika anledningar]
- Fyrkants-axel
- 175mm vevar
- Kompakt 50/34
- Gott skick, använt men inte farligt slitet. Klingor ser fräscha ut. Säljes lite halvskitigt.
Så varför bytte jag ett fräscht och väl fungerande vevparti? Jo, jag behövde byta pedaler… Och de satt sat-n. Så det ingår ett par Shimano-pedaler i köpet. Vill du köra Shimano så har du dragit vinstlotten! Annars köper du ett projekt. :-) Ingår också original vevlager BSA, kändes bra på cykeln men rätt grusigt nu. Går kanske renovera, annars köp ett likadant.
Betala för vevpartiet, få obligatoriska pedaler och vevlager på köpet! Frakt tillkommer, har inte kollat hur mycket (kan ej bli ett platt paket tyvärr). Skickas i nästa vecka tidigast. Skulle någon svänga förbi och hämta det ur min näve har den förtur över helgen.
Fakta
Pris: 100 KrLän/Land: Östergötland
Plats: Mjölby
Publicerad: 1 månad sedan
Kontakta annonsör
För att kontakta annonsören behöver du logga in.Är du inte medlem ännu? Skapa ett konto på några sekunder och kom igång direkt.
Lägg upp din annons snabbt och gratis på Happyride.se.
Relaterade annonser
-
-
Drev kit för 3-delat, 96mm Bcd (nästan nytt)200:- -
Brifter - deore XT vänster100:- -
Vevparti SHIMANO 105300:- -
Roval terra carbon seatup600:- -
Shimano XT BR-M730 nyskick cantilever bromsar - retro MTB400:- -
Oanvända Sram Xx1 vevarmar350:- -
K edge garminfäste med goprofäste350:- -
Framdrev velodrom-/fixie300:- -
joes tubeless valves150:- -
Campagnolo body sprocket pawls95:- -
Fox Rhythm 140 mm air shaft (passar även Marzocchi Bomber Z2)100:-