Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Min vän har en bättre FT än mig (effekt man klarar av att hålla i 60 min). Hur bra mätvärde är det dock? När vi är ute på lopp så får jag alltid bättre tid/plac. Min FT 3,82 min väns: 4,71
Hade hoppats att Frida Wallberg skulle ge oss hennes syn på det i hennes vasaloppsblogg.
Hade vart intressant! Själv tror jag att cykelträningen är värre.
3,30 för tjejer är en tid säkert bland dem 60 bästa inkl tävlingstjejerna. vinnar tiden blir säkert runt 2,50. ... Är tiden bra för någon som började cykla för 1 månad sen! Ja!!
Hjärnblödning för ett år sedan därtill.
Ge henne cred om hon löser det vet ja!!
Om du inte har en aning vem hon är så kan du gå in på hennes blogg hos Merida. Där ser du vem hon är och vad hon har åstadkommit.
Rätt meriterad ung kvinna!
Såg det i någon kommentar från hennes team instagram.
Skall bli kul och se om hon fixar det dock.
Hon om någon kan säkert lösa det med hennes fys och mentala styrka!
Måste vara Cykelvasans snyggaste deltagare också!