Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Jag trodde först att jag läste om mig i första inlägget. Dock har jag inte gått från en Tarmac. Men efter idogt googlande om styvhet och rapphet så föll valet på en Allez Sprint. Hittade en fin ram begagnat som jag tänker bygga upp med Etap drivlina.
har åxå enbart bra erfarenheter av Cyclecomponents. trots att jag bor i obygden så levererar dom. bra pris, snabb leverans och dom har hitintills alltid haft allt jag söker på lager. mycket nöjd!
Funderar på att köpa racer när mtb:n inte räcker till. Det är dessa två jag är intresserad av;
Nishiki Race Carbon
http://www.nishiki.se/kollektion/landsvag/race-carbon
Scott Cr1 20
http://www.scott-sports.com/gb/en/products/234107021/bike-cr1-20-30-s52/
Kanske det finns någon/några här som...