Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
kul att träffa er alla som var med i tisdags. är alltid kul att cykla med ett gött gäng! hoppas på lite bättre form nästa vecka så jag orkar med tempot lite bättre.
Denna gången skall jag banne meg hänga på. förra tisdagen så lyckades jag grilla drivkretsen till min lampa några timmar innan rajden så jag fick ställa in. men nu är en ny drivkrets införskaffad så jag hoppas inte det blir några fler missöden.
Lemonwolf från GBG
hallå där ute i mtb djungeln jag undrar om någom vet en bra web sida där man kan hitta oljenivåerna till min gammla bomber. eller om någon vet hur mycket olja det skall var i den.
jag har redan försökt att kolla här på happy men länken ger mig ingentin.
jag sitter å laddar upp med en källar kall Slots Guld 5,9 hästars.
en mycket prisvärd öl införskaffad i Kiel. mycket varmt rekomenderad om man lever på en student inkomst.
jajje men jag håller med er alle hoppa det var en finne rajd.
jag hittade hem utan problem och lyckade få in lite mer skogs stig så jag kom unndan vinden. men den sista biten var djävlig, vinden rätt i nyller hela vägen från korsninngen norrleden och björlanda vägen.
ha det bra så syns vi i en...
en riktige goe jev tur alltså bra tempo och riktigt fint före och fina fina stigar. sign me up för nexta vecka. vi ses då!!
keep on riding in a free world \../,
först vill jag bara tacka all som va med å körde denna lång.
för min del så var det en kanon dag ända fram tills mitt lilla fälg bakväxel combo intäffade. sen var det bara ner på knä i myllan å börja fixa och tack vare kalle å hans mega toolbox så fick jag komverterat hojen till en singelspeed å...
tjena!! jag kan nog tyvärr inte komma denna gången men det hadde varit grymt kul å hänga på nästa gång. hur ofta kör ni i torslanda??
bor nära lilleby men har inte hnnit utforsaka området så mycket än.