Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Börjar vårrusta cykeln och ser att det är dags för ett däckbyte.
Då det finns mycket kunskap i detta forum tänkte jag kolla runt lite och få tips på bra setup innan inköp.
Kikat runt lite och funderar på att prova kombon Schwalbe RoRo fram och RaRa bak (båda Addix speedgrip och tubeless...
Fick frågan hemma om jag skulle sälja cykeln jag har nu. Sa att det inte var aktuellt och hänvisade till n+1 men fick liten förståelse för det :)
Tack för tipsen. Kikade på Cannondale och det såg ut att vara en kanoncykel!
Tror också att en 29er är rätt för mig med tanke på min längd,
Är...
Hej!
Har snart avverkat min första säsongen på MTB och blivit helt biten. Köpte en Canyon AL 6.9 HT i våras och har varit supernöjd med den som första cykel.
Efter härliga turer i fjällen samt debut i cykelvasan har ett behov av ny cykel uppstått :)
Har landat i att jag vill ha heldämpat och...