Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Hej! Nu ska jag inte cykla på några veckor. Jag har hört att det är bra att tömma stötdämparna på luft för att spara på packningar osv. Jag har ingen pump ännu men har tänkt köpa en men får göra det när dom ska pumpas upp igen.
Hur ska jag gå tillväga för att tömma dämparna och hur gör jag...
Något annat man bör tänka på? Jag har inget varmgarage tyvärr så jag tvättar den utomhus och låter den stå och torka innan jag ställer in den i förråd temp över nollan. Är det okej att låta cykeln stå ute någon timme eller kan det frysa och förstöra något?
Hej! Något speciellt man bör tänka på när man cyklar vintertid?
Jag har en Trek fuel med original däck. Måste man ha vinterdäck?
Hur tycker ni att stigarna är i Göteborg nu? Farligt hala? Eller super?
Hejsan! Vad menar dom med detta?
Ska jag torka bort oljan efter några minuter? Vad ska man torka med? Kan jag ta lite hushållspapper? Oljan ska väll vara kvar inte bli borttorkad tänker jag ?