H.
Aktiv medlem
Visa din Dröm MTB
Oj, det var värst. Men ändå.Maven ska ha spexat till det vad gäller bromskraft har jag läst. Mineralolja i sram är också spexigt
Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Oj, det var värst. Men ändå.Maven ska ha spexat till det vad gäller bromskraft har jag läst. Mineralolja i sram är också spexigt
Är det enTycker min canyon torque är rätt nära drömhojen faktiskt. Om man ska vara sån :-)
Visa bilaga 745935
Nope, det är en Torque 5Är det en
Torque 7?
(obs, skojar bara med er mtb-folk, mvh lvg-frälst)Och det olagligaste Otrolig cykel dockNu svär jag väl i kyrkan, men jag föreställer mig att det här är bland det roligaste som går att cykla på just nu.
Visa bilaga 795316
Min kusin har den och tycker att den är mycket bra, men lite stor. Han gillade Kona Honzo ST mer, men den blev stulen.Jag skrapade ihop det sista i penningpungen och köpte min drömhoj: Kona ESD! Galet rolig och "frän". Lite tung, men det får gå ändå!