SRAM NX Eagle vevparti
400:- Säljes: Vevparti FSA Vero fyrkant [projekt av olika anledningar]
- Fyrkants-axel
- 175mm vevar
- Kompakt 50/34
- Gott skick, använt men inte farligt slitet. Klingor ser fräscha ut. Säljes lite halvskitigt.
Så varför bytte jag ett fräscht och väl fungerande vevparti? Jo, jag behövde byta pedaler… Och de satt sat-n. Så det ingår ett par Shimano-pedaler i köpet. Vill du köra Shimano så har du dragit vinstlotten! Annars köper du ett projekt. :-) Ingår också original vevlager BSA, kändes bra på cykeln men rätt grusigt nu. Går kanske renovera, annars köp ett likadant.
Betala för vevpartiet, få obligatoriska pedaler och vevlager på köpet! Frakt tillkommer, har inte kollat hur mycket (kan ej bli ett platt paket tyvärr). Skickas i nästa vecka tidigast. Skulle någon svänga förbi och hämta det ur min näve har den förtur över helgen.
Fakta
Pris: 100 KrLän: Östergötland
Plats: Mjölby
Publicerad: 2 dagar sedan
Kontakta annonsör
För att kontakta annonsören behöver du logga in.Är du inte medlem ännu? Skapa ett konto på några sekunder och kom igång direkt.
Lägg upp din annons snabbt och gratis på Happyride.se.
Relaterade annonser
-
-
Shimano 105 framväxel100:- -
orange Flite sadel (selle italia)123:- -
Dt-swiss Rachet body xdr400:- -
Styren lvg i olika bredd150:- -
Shimano Deore Bakbroms250:- -
Fox coil spring 650x2.3350:- -
Ergon GP5 handtag200:- -
Skivbromsbelägg Galfer100:- -
Sram red 34.9 mm599:- -
105 framnav200:- -
SRAM Pressfit 30, 46 hylsa 68-92mm Shell100:-