Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Tänkte redan nu avslöja att till nr 2 som kommer i Maj kommer det vara betydligt mer mtb än i första nr. Avslutade precis en intervju med en viss John. Har var tydligen bra på 90talet;)
Om ni gillar 2 Wheelers Magazine så mycket att det inte räcker med att köpa tidningen kan kan ni nu sponsra projektet på Funded by me. Beroende på hur mycket man donera får man olika limiterade prylar från 2 Wheelers Magazine.
chrobin skrev:
-------------------------------------------------------
> Nu kan man köpa 2 Wheelers på Veloform i
> Göteborg.
> Och från och med imorron även i Moderna Museets
> shop i Stockholm.
>
>
> /ChR
Är det någon/några som skulle vilja rapportera från isracing VM finalen som går i Uppsala den 31 Mars? Jag kan tyvärr inte vara där men det är ett kul evenemang som passar tidningen. Jag roddar fram pressleg.
Nästa nr är på g nu, kommer om ca 3 veckor.
Här är deltagarlistan:
John Tomac
Victorie Cycles
Pascale Riff Raff
Bart de Jong
Coco's Variety
Prima
Ryan Valentich
Frank Spittle
Angelina Elise
44 BIKES
Tobias Björklund
Caleb Leh
Tommy Dolce
Michael Thompson
Swiftbags
Daniel Meyer
+ lite annat