Manurhin2
Aktiv medlem
[ot] Fjollboll!
Vi, Djurgården!Vi? Lirar inte Färstads BollKlubb Hocky Bocky?![]()
Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Vi, Djurgården!Vi? Lirar inte Färstads BollKlubb Hocky Bocky?![]()
Ä men nu tror jag man tuppar av, komma ut som Skansenapa?!?Vi, Djurgården!
De har aldrig tagit medalj, eller ens varit i närheten av att ta en.Har norrmännen vunnit VM?
Visa bilaga 841368
Djurgården är rätt i fjollboll!Ä men nu tror jag man tuppar av, komma ut som Skansenapa?!?
Djurgårn är ALLDRIG rätt...Djurgården är rätt i fjollboll!
Alltid stavas alltid med två L, aldrig stavas aldrig med två L!Djurgårn är ALLDRIG rätt...![]()
Men det är så Aldrig rätt att det blir Alldrig!Alltid stavas alltid med två L, aldrig stavas aldrig med två L!
Lowlife solners!Alltid stavas alltid med två L, aldrig stavas aldrig med två L!
Medalj då. Vi tog oss till kvarten 2018. Dvs på 5-8e plats. Noll mottagning hemma som sig bör då. Norrmännens beteende är något pinsamt.Är väl som när Sverige inte vann VM i USA.
Ytterst pinsamnt...Medalj då. Vi tog oss till kvarten 2018. Dvs på 5-8e plats. Noll mottagning hemma som sig bör då. Norrmännens beteende är något pinsamt.
Kanske så att det spelar in att Norge historiskt inte är någon stor fotbollsnation.Medalj då. Vi tog oss till kvarten 2018. Dvs på 5-8e plats. Noll mottagning hemma som sig bör då. Norrmännens beteende är något pinsamt.
Pest eller kolera. Bara England kvar att hoppas på.Ja, då är det Fransoser mot Spanjorer ikväll då.
Känns det inte som att Fransoserna borde kunna vinna detta?
Nja, nu har ju England gjort sin plikt och slagit ut Norge!Pest eller kolera. Bara England kvar att hoppas på.
Jajamän!!Just det!
Det är ju Franrikes Nationaldag idag.
14:e juli.
Mot Bastiljen alle man och kvinnor!