Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Sträva är ju väldigt oprecist också. Vissa likställer det med lottning... men ju längre sträcka desto mer rätt verkar det bli.Tack, Strava är ju faktiskt en riktigt bra fallback om inget annat funkar. Finns det andra tänkbara modeller?
Deltagarna själva kan väl kolla på sin klocka när de startar, sedan kollar de igen när de går i mål. Skillnaden däremellan är den tid det tagit för dem att cykla loppet. Eller har sådan kunskap utgått ur grundskolans läroplan numer?Tack, Strava är ju faktiskt en riktigt bra fallback om inget annat funkar. Finns det andra tänkbara modeller?
.Deltagarna själva kan väl kolla på sin klocka när de startar, sedan kollar de igen när de går i mål. Skillnaden däremellan är den tid det tagit för dem att cykla loppet. Eller har sådan kunskap utgått ur grundskolans läroplan numer?
Snyggt! Ska bli skoj! "10% asfalt, 30% jämn och fin grusväg och 60% med lite grövre och ojämnare underlag. Total stigning är cirka 800 höjdmeter. "
Kommer jag att skaka sönder med 33mm crossdäck?