Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Jag ser en hel del mindre barn i parken, speciellt i teknikdelen vid parkeringen, men även i spåret. Det går att undvika de svåra delarna av spåret och bara rulla. Pumptracken har jag också hört snack om men den är inte påbörjad. Det finns även knepigare slingor som är för krävande för de flesta barn.
Funderar på att kanske besöka "Arenan" i närtid. Hur är det med stiglederna, är bägge körbara nu? (har något grumligt minne av avverkning). Skulle vilja cykla 2-3 timmar så bara snurra runt på XCO banan blir nog lite tradigt.