Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Hejsan, liten fråga vad ni tycker?. Vilket cykelställ tycker ni är bäst?. Har haft den bak på dragkroken förut men är sugen att montera cykeln på taket nu. Så nu till frågan, vilket cykelställ till takräcke kör ni med?. Vilket tycker ni är bäst? ?
Proride om man har en ram man kan klämma åt runt ramen utan att den spricker eller blir bynglig. Annars outride om man vill ha hoj på tak. Finns ju andra märken också men vet inget om dem. Outride är låsbara, kanske Proride också?
Fulkinesen skrev:
-------------------------------------------------------
> Det här togs upp i en annan tråd för två dagar
> sedan.. Använd sökfunktionen!