ZIPP Service Course SL 31,8 mm | +/-17° 80mm
700:- Säljes: Vevparti FSA Vero fyrkant [projekt av olika anledningar]
- Fyrkants-axel
- 175mm vevar
- Kompakt 50/34
- Gott skick, använt men inte farligt slitet. Klingor ser fräscha ut. Säljes lite halvskitigt.
Så varför bytte jag ett fräscht och väl fungerande vevparti? Jo, jag behövde byta pedaler… Och de satt sat-n. Så det ingår ett par Shimano-pedaler i köpet. Vill du köra Shimano så har du dragit vinstlotten! Annars köper du ett projekt. :-) Ingår också original vevlager BSA, kändes bra på cykeln men rätt grusigt nu. Går kanske renovera, annars köp ett likadant.
Betala för vevpartiet, få obligatoriska pedaler och vevlager på köpet! Frakt tillkommer, har inte kollat hur mycket (kan ej bli ett platt paket tyvärr). Skickas i nästa vecka tidigast. Skulle någon svänga förbi och hämta det ur min näve har den förtur över helgen.
Fakta
Pris: 100 KrLän: Östergötland
Plats: Mjölby
Publicerad: 1 timme sedan
Kontakta annonsör
För att kontakta annonsören behöver du logga in.Är du inte medlem ännu? Skapa ett konto på några sekunder och kom igång direkt.
Lägg upp din annons snabbt och gratis på Happyride.se.
Relaterade annonser
-
-
Brompton pedaler450:- -
KCNC SC Wing styrstam 50mm500:- -
Ergon handtag GP1-L Kork Nexus200:- -
NYA D03S XT/XTR/SLX bromsbelägg120:- -
Derailleur Hanger (växelöra) Cube 16-0324090:- -
MRP 1x chain guide200:- -
Specialized Tarmac SL8 head-set (styrlager, heqd-set covers spacers etc).200:- -
Shimano ST-EF505 3x8 hydrauliska reglage200:- -
Shimano 105 kassett och kedja helt nya150:- -
2 SRAM 200mm Centerline bromsskivor400:- -
KMC Z82 -8 delad kedja ny100:-