Shimano Deore XT ST-M092 7-delat reglage
125:- Säljes: Vevparti FSA Vero fyrkant [projekt av olika anledningar]
- Fyrkants-axel
- 175mm vevar
- Kompakt 50/34
- Gott skick, använt men inte farligt slitet. Klingor ser fräscha ut. Säljes lite halvskitigt.
Så varför bytte jag ett fräscht och väl fungerande vevparti? Jo, jag behövde byta pedaler… Och de satt sat-n. Så det ingår ett par Shimano-pedaler i köpet. Vill du köra Shimano så har du dragit vinstlotten! Annars köper du ett projekt. :-) Ingår också original vevlager BSA, kändes bra på cykeln men rätt grusigt nu. Går kanske renovera, annars köp ett likadant.
Betala för vevpartiet, få obligatoriska pedaler och vevlager på köpet! Frakt tillkommer, har inte kollat hur mycket (kan ej bli ett platt paket tyvärr). Skickas i nästa vecka tidigast. Skulle någon svänga förbi och hämta det ur min näve har den förtur över helgen.
Fakta
Pris: 100 KrLän: Östergötland
Plats: Mjölby
Publicerad: 4 dagar sedan
Kontakta annonsör
För att kontakta annonsören behöver du logga in.Är du inte medlem ännu? Skapa ett konto på några sekunder och kom igång direkt.
Lägg upp din annons snabbt och gratis på Happyride.se.
Relaterade annonser
-
-
Thomson Masterpiece sadelstolpe450:- -
Shimano BB-ES300 Octalink vevlager med avdragare150:- -
Compagnolo Chorus Carbon framdrev700:- -
Veloman Styrstam 110mm Bianchi400:- -
Lååååånga stammar500:- -
Framdrev 2x 104 BCD250:- -
Dt-swiss Rachet body xdr400:- -
Rockshox Reverb Servicekit200:- -
Look Pedaler160:- -
Allt ska bort. Nya och begagnade cykeldelar och tillbehör1:- -
Sachs Huret Explorer 6-delad tumreglage (indexerad)125:-