Controltech styrstam
150:- Säljes: Vevparti FSA Vero fyrkant [projekt av olika anledningar]
- Fyrkants-axel
- 175mm vevar
- Kompakt 50/34
- Gott skick, använt men inte farligt slitet. Klingor ser fräscha ut. Säljes lite halvskitigt.
Så varför bytte jag ett fräscht och väl fungerande vevparti? Jo, jag behövde byta pedaler… Och de satt sat-n. Så det ingår ett par Shimano-pedaler i köpet. Vill du köra Shimano så har du dragit vinstlotten! Annars köper du ett projekt. :-) Ingår också original vevlager BSA, kändes bra på cykeln men rätt grusigt nu. Går kanske renovera, annars köp ett likadant.
Betala för vevpartiet, få obligatoriska pedaler och vevlager på köpet! Frakt tillkommer, har inte kollat hur mycket (kan ej bli ett platt paket tyvärr). Skickas i nästa vecka tidigast. Skulle någon svänga förbi och hämta det ur min näve har den förtur över helgen.
Fakta
Pris: 100 KrLän: Östergötland
Plats: Mjölby
Publicerad: 1 dag sedan
Kontakta annonsör
För att kontakta annonsören behöver du logga in.Är du inte medlem ännu? Skapa ett konto på några sekunder och kom igång direkt.
Lägg upp din annons snabbt och gratis på Happyride.se.
Relaterade annonser
-
-
Shimano Deore XT ST-M092 7-delat reglage125:- -
SKF 6805 & 6806 kullager (2RZ Low-Friction)250:- -
Carbon fork Canyon400:- -
Tune thru Axel400:- -
Sram Force 22 Yaw Framväxel130:- -
Specialized Power Comp sadel 155 mm550:- -
Vevparti 2x10 2x11 170mm350:- -
SRAM Twistloc 3-pos400:- -
San Marco lädersadel200:- -
Token styrstam 100mm - 31.8mm 6 grader200:- -
Canyon framväxelfäste GP7034-01 / E190-14 för Endurance50:-