Disc Brake Moubt Adapter 180mm
200:- Säljes: Vevparti FSA Vero fyrkant [projekt av olika anledningar]
- Fyrkants-axel
- 175mm vevar
- Kompakt 50/34
- Gott skick, använt men inte farligt slitet. Klingor ser fräscha ut. Säljes lite halvskitigt.
Så varför bytte jag ett fräscht och väl fungerande vevparti? Jo, jag behövde byta pedaler… Och de satt sat-n. Så det ingår ett par Shimano-pedaler i köpet. Vill du köra Shimano så har du dragit vinstlotten! Annars köper du ett projekt. :-) Ingår också original vevlager BSA, kändes bra på cykeln men rätt grusigt nu. Går kanske renovera, annars köp ett likadant.
Betala för vevpartiet, få obligatoriska pedaler och vevlager på köpet! Frakt tillkommer, har inte kollat hur mycket (kan ej bli ett platt paket tyvärr). Skickas i nästa vecka tidigast. Skulle någon svänga förbi och hämta det ur min näve har den förtur över helgen.
Fakta
Pris: 100 KrLän: Östergötland
Plats: Mjölby
Publicerad: 1 vecka sedan
Kontakta annonsör
För att kontakta annonsören behöver du logga in.Är du inte medlem ännu? Skapa ett konto på några sekunder och kom igång direkt.
Lägg upp din annons snabbt och gratis på Happyride.se.
Relaterade annonser
-
-
Specialized Tarmac SL8 head-set (styrlager, heqd-set covers spacers etc).200:- -
Fizik Arione, 125mm250:- -
Garage rensning - styren, pedaler, retro 26", Shimano deore XT, etc100:- -
Bullitt främre växelförare med reglage500:- -
Nya shimanoskivor250:- -
MTB styre och styrstam150:- -
SRAM/Avid Juicy BB7 sintrade bromsbelägg (metal)150:- -
Ultegra R8000 framväxel250:- -
FSA kolfiber Styrstam400:- -
Profile klämma på areobarer160:- -
Blb cages & Christophe remmar100:-