Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Jag tänkte också dra dit, nån gång mellan 17 Juli till 14 Augusti. Och jag tror inte det blir ÅMM-veckan heller. Kör bil från Malmö isåfall, och kan eventuellt hämta en eller två på vägen.
Jo men det är klart att man ska dit, måste bara fixa någonstans att bo, nån som kan tänka sig att dela?? =)
Det blir fler problem om man inte är 18 (inget körkort t.ex), känns tungt, men bara ett år kvar tills man har det.
Det är nog roligast under ÅMM och Sm men att åka dit innan eller efter är nog också väldigt roligt.
Vi är ett gäng från Övik som kommer upp veckan före MM (vet inte hur många av oss som far dit veckan före) och det blir ganska mycket hojning på skutan, men kommer troligen bli en del XC också, är du intresserad av att hänga på nån tur äre bara att höra av dig.
Scorpio_Racing skrev:
-------------------------------------------------------
> passa er för grävmaskinerna bara. jag jobbar
> där upp och köra grävare:) hela byn och delar
> av berget är fullt av dom:)
Tjena!
Tell me about it.. Höll på att få en hel skopa på bilen idag.. grr.. Jobbar du med torgbygget??? :P
Erik.. Nope.. I år ska dom byta ut Olympia liften, så det är där borta det kommer bli bök och stök...
Rör mest bräckeleden och Hällrajd/Hjulingen.. OCh dom dagar vi får åka gondol istället för kabin..
Men dom ska lösa det på bästa sätt...
Kneecap skrev:
-------------------------------------------------------
> Scorpio_Racing skrev:
> --------------------------------------------------
> -----
> > passa er för grävmaskinerna bara. jag jobbar
> > där upp och köra grävare:) hela byn och
> delar
> > av berget är fullt av dom:)
>
> Tjena!
>
> Tell me about it.. Höll på att få en hel skopa
> på bilen idag.. grr.. Jobbar du med torgbygget???
> :P
nä jag sätter vägräcken mitt i byn, fast nu är jag klar. får se vart de bär av sen. möter ni en gul hjulgrävare så är de bara att heja.