Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Finns garanterat intressant info i denna video (har inte hunnit titta själv än dock)
Edit: min okvalificerade åsikt är väl att det är lite för nyanserat och individuellt för att AI än så länge ska kunna göra ett bra jobb. Helt okej blir det säkert däremot. Det som hade varit intressant är ju om man kan jobba med AIn via feedback och få hjälp med vad som kan vara orsaken till problem osv., då kanske man kan få ett bra resultat i slutändan.
Har använt myvelofit men då inte funktionen där man filmar sig själv. Har bara använt deras bibliotek med cyklar för att se att jag får ungefär samma position på olika cyklar med lite olika geometri. Tycker det har fungerat bra.
Jag testade myvelo fit, mest för att jag ville testa. Upplevde att det fungerade bra, den kom med några vettiga pointers när jag satte tempopinnar på min cykel
Annars så kan du alltid testa att ladda upp en video eller foton till chat gpt... den kommer garanterat kunna ge dig input också