Supersonic
Aktiv medlem
Visa Din Specialized
Självklart Fast Track, väldigt likt RaRa i uppträdande.
Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Jag har inte racerförbud. Snälla!!!kokodrill sa:Flickvännen vann Lidls cykeltävling. Hon cyklar inte och jag har fått racerförbud av läkaren. Hepp!
lundatok sa:Henka, har du en Large? Vad har du för sitthöjd? Jag kikar på Epic men har en XL Camber och blir inte klok på storleken.
¨lundatok sa:Henka, har du en Large? Vad har du för sitthöjd? Jag kikar på Epic men har en XL Camber och blir inte klok på storleken.
cerro sa:Rompa: Fet, men hur ska du spara 30g har du tänkt? ;)
Brattis sa:Inte min, men sonens nya Riprock 20. En hyfsat nöjd kille som vande sig vid skivbromsar och växlar på 20 minuter! (Han fyller sex nästa år) glädje!
Stumpy sa:Den såg spejsig ut.
När får du dina nya leksaker, Johan?
Såg att du sålde CXen.
Johannes.M sa:Epic S-works 2018
Ser ju trevlig ut. Du har rätt starka ben, va?Principia sa:Gravelhoj/pendlare/vinterhoj. Här med 30mm Schwalbe G-One och lätta hjul. Snart åker dubbdäck och skärmar på.
Förtjänstfullt byggd av Jonas på SCS. Bytt allt till grejer jag hade så får tunga originalhjulen gå som vinterhjul.
8.22 kg som på bilden.
Stumpy sa:Ser ju trevlig ut. Du har rätt starka ben, va?
Johan A sa:Stumpy sa:Ser ju trevlig ut. Du har rätt starka ben, va?
Han vinner ju typ alla CX-rejs han ställer upp i, just sayin....
Stumpy sa:Johan A sa:Stumpy sa:Ser ju trevlig ut. Du har rätt starka ben, va?
Han vinner ju typ alla CX-rejs han ställer upp i, just sayin....
Det gör ju du också, Johan.
Kommer du ha samma utväxling på nya CXen?