Sadel - Selle San Marco Regal
400:- Säljes: Vevparti FSA Vero fyrkant [projekt av olika anledningar]
- Fyrkants-axel
- 175mm vevar
- Kompakt 50/34
- Gott skick, använt men inte farligt slitet. Klingor ser fräscha ut. Säljes lite halvskitigt.
Så varför bytte jag ett fräscht och väl fungerande vevparti? Jo, jag behövde byta pedaler… Och de satt sat-n. Så det ingår ett par Shimano-pedaler i köpet. Vill du köra Shimano så har du dragit vinstlotten! Annars köper du ett projekt. :-) Ingår också original vevlager BSA, kändes bra på cykeln men rätt grusigt nu. Går kanske renovera, annars köp ett likadant.
Betala för vevpartiet, få obligatoriska pedaler och vevlager på köpet! Frakt tillkommer, har inte kollat hur mycket (kan ej bli ett platt paket tyvärr). Skickas i nästa vecka tidigast. Skulle någon svänga förbi och hämta det ur min näve har den förtur över helgen.
Fakta
Pris: 100 KrLän: Östergötland
Plats: Mjölby
Publicerad: 1 månad sedan
Kontakta annonsör
För att kontakta annonsören behöver du logga in.Är du inte medlem ännu? Skapa ett konto på några sekunder och kom igång direkt.
Lägg upp din annons snabbt och gratis på Happyride.se.
Relaterade annonser
-
-
Avid Elixir X0 Hose kit 2000mm200:- -
Fox coil spring 650x2.3350:- -
Intend Linearizer (Green Age)350:- -
Sadlar bytes200:- -
Ergon SM10 E-Mountain Black Sadel600:- -
E13 kedjestyrare700:- -
Växelöra Cannondale KP255200:- -
Hope EVO vevparti 170 mm + klinga250:- -
SRAM framdrev 32T150:- -
Fi´zi:k Luce Regular Carbon550:- -
Allt ska bort. Nya och begagnade cykeldelar och tillbehör1:-