Vart tog Bengt och Paco vägen?
...
Jag är Sixten
Jag har länge gått vid sida
....
Har du kommit för att hämta
?...
Jag är Sixten
Jag har länge gått vid sida
....
Har du kommit för att hämta mig?
Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
...
Jag är Sixten
Jag har länge gått vid sida
....
Har du kommit för att hämta
?...
Jag är Sixten
Jag har länge gått vid sida
....
Har du kommit för att hämta mig?
Fråga inte.Var tog sixten vägen ?
Försent ?Fråga inte.
Jag beklagar.Försent ?
Deppsvaret är väl att du med stor sannolikhet förr eller senare hamnar i jorden.Ibland undrar jag var jag själv ska ta vägen.
//Vilsen
Tack. Nu känns det genast bättre. Att ha ett mål med livet!Deppsvaret är väl att du med stor sannolikhet förr eller senare hamnar i jorden.
Ett lite kuligare svar är naturligtvis att du ska ta dig söderut! Väl på plats är det helt ok att köra vilse, det finns alltid ett vattenhål i varje liten by. Livet är så oändligt mkt trevligare i södern, både på och av cykeln.Ibland undrar jag var jag själv ska ta vägen.
//Vilsen
Tack. Nu känns det genast bättre. Att ha ett mål med livet!
?Falsksång på Skamsen
Somnar med Ernst
Halv råtta hos mig
Så ska det luta
Lisa på Lotteberg
Inaktuellt
Rapytt
Ny hetsmorgon
Ensam mamma bakar
Bonde sköt sin fru
Kommer såfort den svenska "sommaren" övergått till höst ?Ett lite kuligare svar är naturligtvis att du ska ta dig söderut! Väl på plats är det helt ok att köra vilse, det finns alltid ett vattenhål i varje liten by. Livet är så oändligt mkt trevligare i södern, både på och av cykeln.