Cinder2i40
Aktiv medlem
Jenny Rissveds
Så länge hon inte behöver bryta, inte kan starta så går det.Om Frei vinner imorgon räcker det med att Rissveds kommer på plats 40 för att ta hem totalen. Det ser ganska bra ut kan man säga.
Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Så länge hon inte behöver bryta, inte kan starta så går det.Om Frei vinner imorgon räcker det med att Rissveds kommer på plats 40 för att ta hem totalen. Det ser ganska bra ut kan man säga.
Det var spännande. Banan var dock nåt av det tråkigaste på länge.
Hon såg ut att ha kul. Det var trotts den tråkiga banan. Så ska nog gå bra på xco. Berta är nog inte mycket att göra något åt. Hon är i superform och cyklar bättre teckniskt än hon gjorde i början på året.Hälften asfalt o andra hälften vattensjuk gräsmatta...och ett 30m stenparti. Jävla märkligt dom inte kan få till roligare banor.
Bra av Jenny, tyckte hon såg piggare ut än senaste veckorna.
Spännande? Ligger hon sist?Nu blir det spännande, är jag rädd.
Om Rissveds är smart tar hon inga risker och tar den placering hon får med den sortens racing, det räcker för slutseger om inget jättekonstigt händer.10a enligt live updates. Frei 5a.
Oklart vad som krävs om frei slutar 5a men inre mycket
Ok, 6s mellan 1 och 7 och nu är frei 1a