Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Lofoten alltså, vilket jäkla place!! Vajjert!Klavikel sa:Tar mig en välförtjänt liten paus med go'fika uppe på en topp i vackra Lofoten =)
Avrundade denna perfekta dag med en iskallt havsdopp i det där turkosa området nere till höger i bild...
första där var ju ruggigt läcker, vad är det för kamera?Källis sa:Från gårdagens besök i skogen med MTBn och en kamera i ryggfickan.
42Hz sa:Lite vilda djur runt stugan... =)



zyklom sa:Hitta förut men va fan svart??..någon som vet exakt? Ca 10-12cm totalt oberörd. Sjukt cool!
Källis sa:Två från från dagens träningspass med MTBn.
Den första är riktigt snygg.




Sambal Oelek sa:Äpple + Häst = Snel Häst
Är det inte fantastiskt då man cyklat sex mil typ, förbannar sig över att man inte tog med något att stoppa i sig. Sedan två minuter senare ligger en låda äpplen vid en gård där det står "Varsågod"! De röda där är nog bland de godaste äpplen jag nånsin ätit! Tack till gården vid Edsåsvägen för detta mellanmål av yppersta klass!