Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Miss Lycka sa:Ola Brännholm är en katastrof.
marr sa:Emilias klädsel är inte direkt det smakfullaste :p
GoranS sa:Ja, lyckligtvis var ju körningen betydligt snyggare än dräkten. Sen var det banne mig inga lätta växlar hon gick på. Kändes här och var som Der Kaiser eller Gonchar varit läromästare.
Konkret sa:Dräkten är ju grym, likaså hojjen men bäst är ändå Emilia!
skogsvakt sa:För att vara en svt kommentator kan ola rätt mycket cykel. Har varit betydligt värre läs Björn Fagerlind
garfunkel sa:Tyckte grafiken i bild var usel. Saknade kilometer-räknare och tider mellan grupperna. Hur lång tid man har varit ute känns totalt onödigt när det är 1 eller 2 varv kvar.
+1MTBiker sa:Familjen Henriksson är helt fantastiska. UCI race på både lvg och MTB arrangeras på i stort sett ideell nivå. Hatten av för dem!
GoranS sa:Det där är lite konstigt. När man tittar på italienska klubbdressar finns det en hel del som inte alls är så där galna utan rätt snygga, men när proffslagen numera ska ekiperas så verkar det som att de måste se ut som en speedad treåring fått gå all-in på färgpaletten. Sen finns det ju undantag även där.