Ragge Hylsa
Aktiv medlem
Ryggsäck på VR
Skulle kunna funka att köra med endast en stor flaska. Skippa locket till flaskan så kommer regnet se till att den alltid är full;)
Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Skulle kunna funka att köra med endast en stor flaska. Skippa locket till flaskan så kommer regnet se till att den alltid är full;)
Fläker man ut denna så den trattar lite blir det ju perfekt. surt bara om dman planerat för regn och det blir solRegnar det behövs ingen flaska, bara att öppna munnen ju!
Bara de inte vräker ner så den överfylls.Fläker man ut denna så den trattar lite blir det ju perfekt. surt bara om dman planerat för regn och det blir sol
Visa bilaga 561239
Det kan vara en bra idé att köra med en Camelback på VR. Om inte är väldigt säker på cykeln så är det ett enkelt och bra sätt att få i sig vätska på. Jag som är ganska van att cykla med ryggsäck (pendlar) så är en lätt camelback inte ett problem, så testa om du tycker att den stör eller inte.Är det bra eller dålig idé att ha ryggsäck med vätskesystem på VR? (om man är nervös över att inte få i sig tillräckligt med vätska och energi)